Vázací pásky, vázací technika, vázací stroje | Strapping s.r.o.

Vítáme Vás na našich nových www stránkách. Již od roku 1997 zastupujeme na českém a slovenském trhu německého výrobce kvalitní vázací pásky a strojků P.W. LENZEN GmbH & Co. KG. a Italského výrobce Praim s.r.l. Dále máme velmi úzkou spolupráci s výrobcem vázacích automatů a poloautomatů TITAN GmbH & Co. KG.

Nabízíme vše, co v oblasti balení ocelovou vázací páskou a PP / PET / PES vázací páskou pro páskování dopravy zboží můžete potřebovat. Najdeme řešení, vázací prostředky, které vyhoví vašim potřebám pro všechny druhy pásky: pro ruční nářadí – páskovačky, pro pneumatické ruční nářadí až po pro plně automatické páskovací systémy.

Naším hlavním mottem je kvalita, i proto již 19 let úzce spolupracujeme s firmou P.W.LENZEN, která je celosvětovým leaderem v této oblasti a vždy upřednostňovala před krátkodobým ziskem zachování kvality a spolehlivosti. Vázací páska je bezpečnostním prvkem s nímž nelze hazardovat … a je jen na Vás je-li Vám tato filozofie blízká. Vázací technika, kterou nabízíme, je v souladu s nejmodernějšími technologickými a bezpečnostními postupy na trhu obalové techniky. Páskovací technika a zařízení splňují nejpřísnější normy.